poniedziałek, 6 stycznia 2014

EPILOG I PODZIĘKOWANIA

                    " Największą tajemnicą życia, jest jego koniec..."

* LOUIS *

Jak każdy człowiek, ja również popełniam błędy, mylę się i chce żyć jak najlepiej. W swoim dotychczasowym życiu błędów popełniłem mnóstwo, jedne były małe, drugie zaś ogromne, inne niewybaczalne, lecz najważniejsze w tym wszystkim jest to, by na popełnionych błędach się uczyć i wyciągać wnioski. Czy mnie się to udało? Czy udało mi się wyciągnąć wnioski z popełnionych błędów? W tym momencie mojego życia, w którym się znajduje moja odpowiedź brzmi - TAK.
Wiem czego już nie robić, jak postąpić w danej sytuacji i jak żyć,by być szczęśliwym. Ale nie tylko to powoduje uśmiech na mojej twarzy, największym powodem mojego szczęścia i uśmiechu jest ONA - moja najukochańsza żona i moje dziecko w jej wnętrzu.
Dzisiaj jest jeden z tych dni w których mam ochotę spędzić cały dzień na leżeniu w łóżku, przytulaniu jej i zapewnianiu jak bardzo ją kocham. Moja przeszłość to zamknięty już rozdział, teraz liczy się dla mnie tylko przyszłość, teraźniejszość, ta chwila.
Leżę właśnie na łóżku w naszej sypialni i przyglądam się jakim spokojnym snem śpi moja żona. Jej klatka unosi się w górę i w dół, spokojnie, bez żadnych problemów. Podpieram się na łokciu i kładę dłoń na jej brzuchu, w którym znajduje się mój siedmiomiesięczny synek ( oczywiście w tym sensie, że El jest już 7 miesiąc w ciąży ). Czuję jak malec porusza się w środku, a na mojej twarzy pojawia się uśmiech.
Spoglądam na twarz Eleanor i widzę jak się wybudza ze swojego snu. Całuję ją na powitanie.
- Witaj kochanie - mówię i uśmiecham się do niej, na co ona mi odpowiada swoim pięknym uśmiechem
- Hej
Moja dłoń cały czas spoczywa na jej brzuchu, po chwili czuję jak El również kładzie swoją dłoń na mojej.
- Kocham cię - mówię patrząc prosto w jej oczy
- Ja ciebie też - odpowiada, a ja ją całuje.
Kładę się obok niej na boku i przyciągam ją do swojego torsu. Nasze dłonie splecione cały czas spoczywają na jej brzuchu. Całuje ją co chwila w szyje i sprawdzam, czy na pewno to wszystko jest prawdziwe, czy ona na pewno leży  tuż obok mnie, bo to wszystko wydaje się jak bańka mydlana, która zaraz pęknie.
Lecz to nie jest wcale fikcja, to wszystko dzieje się na prawdę. Mam obok siebie najwspanialszą i najukochańszą kobietę na ziemi, a za 2 miesiące będę mieć syna.
To jest rzeczywistość, to jest moje życie i ta chwila. Chcę by to trwało wiecznie....

* LIAM *

Pewnego dnia stwierdziłem,że muszę zastanowić się nad swoim życiem. Kiedy byłem z celi, usiadłem spokojnie z zeszytem w dłoni i zacząłem myśleć, zapisywać, błędy, dobre rzeczy, złe, co się zmieniło i co się wydarzyło. Zajeło mi to całkiem sporo czasu, ale wiedziałem już gdzie stoję i w jakim etapie swojego życia jestem. Dotychczas wydarzyło się sporo rzeczy, złych, tylko czasami dobrych, zmieniłem się, ale nie na lepsze, wręcz przeciwnie. W ciągu tego wielkiego kawału czasu - licząc od zabrania się za handel dragami - popadłem w długi, policja mnie śledziła i miała w swoich listach gończych, porywałem dla pieniędzy, zakochałem się, a potem zabiłem ukochaną osobę, trafiłem do więzienia, straciłem kontakt z kumplami, którzy uciekli i pozostał mi rok odsiadki.
Jak na faceta, który ma już ok. 26 - 27 lat ( pogubiłam się trochę z ich latami, więc uznajmy, że oni już mniej więcej tyle mają) , to całkiem ciekawy życiorys. Ale szczerze mówiąc z większości tych rzeczy nie jestem dumny i większość moich decyzji bym zmienił. Ale czasu nie da się cofnąć, muszę żyć ze świadomością, że popełniłem tak dużo błędów i większości nie da się naprawić. Jedyne co mogę zmienić to siebie, swoje nastawienie i cel do którego będę dążył, by być lepszym człowiekiem.
Chcę wyjść za rok z tego miejsca i zacząć swoje życie od nowa.....

* NIALL *

Cóż ja mogę powiedzieć? Każdy dzień ma swoje problemy i trudności, każdy z nas jest inny i każdy żyje tak jak chce. Niektórzy zaczynają od zera, inni z kolei tkwią cały czas w tym samym miejscu. Nasza paczka się rozpadła, może nie całkowicie, bo nadal utrzymujemy ze sobą kontakt, ale każdy z nas wybrał inną ścieżkę życiową. Louis, Zayn i Harry woleli życie rodzinne, Liam nadal siedzi w więzieniu, a ja....?
Ja sam nie wiem, jak na razie nie mam planu na swoje życie, ani żadnego celu. Jeżdżę z kraju do kraju, ścigam się i czasami odwiedzam moich przyjaciół, tylko aby nie dać złapać się policji. Nigdzie nie goszczę na stałe i powiem szczerze, że takie życie mi odpowiada. To jest adrenalina, to jest moje życie. Nie chce w nim nic zmienić...
- 3..2...1.. START - usłyszałem i w tym samym momencie wcisnąłem pedał gazu

* ELEANOR *

Nigdy w życiu nie pomyślałabym, że kiedykolwiek skończę jako matka i żona i to na dodatek kryminalisty. Moje życie zmieniło się o 180 stopni. Kiedyś żyłam tak jak chciałam, pracowałam w FBI, od czasu do czasu chodziłam na imprezy i niczym się nie martwiłam, a teraz? Jestem w 7 miesiącu ciąży i wyszłam za mąż. To jest niewiarygodne!!! Czasami wystarczy tylko jeden człowiek, a twoje życie diametralnie się zmienia. Ale patrząc na to wszystko to NIE ŻAŁUJĘ. Dopiero teraz czuję, że żyję i to gdzie jestem, przy kim, to moje miejsce na ziemi. Nie mam zamiaru nic zmieniać.
Jesteśmy z Louisem w parku, jest jesień, więc liście na drzewach przybrały niesamowite kolory. Postanowiliśmy się przejść i cieszyć swoim towarzystwem. Usiedliśmy na jednej z ławek, wtuliłam się w mojego męża i rozkoszowałam tą chwilą.
- O czym tak myślisz kochanie? - usłyszałam głos Lou
- O tym jak bardzo jestem szczęśliwa - odpowiedziałam uśmiechając się do niego
- A wiesz, że ja też - zaśmiał się i pocałował mnie, ale zrobił to w sposób, który tylko on potrafi.

* ZAYN *


Dobra... Mogę jednoznacznie stwierdzić, że to co ja właśnie czuje to powiedzieli moi poprzednicy, aczkolwiek muszę dodać coś od siebie, żeby nie wyszło, że ich kopiuję. A więc... Tak wiem, tak się zdania nie zaczyna, ale....dobra zaczynam:
Moje życie pełne było wzlotów i upadków. Popełniałem w nim pełno błędów i niektóre były na prawdę paskudne i głupie, lecz jestem pewien, że jednej rzeczy z przeszłości nie żałuję - ZAKŁADU Z HARRY'M i jestem również pewien, że on ma takie same odczucia jak ja. Tylko dzięki temu zakładowi jesteśmy właśnie tutaj - tu gdzie powinniśmy być. Ja dzięki temu mam wspaniałą narzeczoną i córkę o której marzyłem. Mam rodzinę, prawdziwą rodzinę, którą darzę miłością z całego serca. Może to wszystko wydaje się bardzo tkliwe jak na faceta, ale ja na prawdę to czuje, o tutaj - w moim sercu i uważnie czytajcie te słowa, bo powtarzać się nie będę, haha. Kiedyś moje życie wyglądało zupełnie inaczej, żyłem od imprezy do imprezy, liczyły się tylko narkotyki, laski do zaliczenia i to by dobrze się bawić. Porównując moje życie do tego z poprzednich lat i teraz to muszę stwierdzić, że byłem totalnym idiotą.
- Mogę tego? Tato, tato proszę - usłyszałem głos Mellody przepełniony podekscytowaniem. Moja córka podbiegła do mnie z małym czarno białym kociakiem na rękach.
- Jeśli tylko ci się podoba, weźmiemy tylko tego, którego chcesz i ci się podoba. To będzie twój kociak - ukucnąłem przed nią i pocałowałem
- A jak tam mój kociak? - spytałem uwodzicielskim głosem i przyciągnąłem do siebie moją narzeczoną, która się uśmiechała
- Twój kociak? Nie może się doczekać niespodzianki, którą dla niego przygotowałeś
- Cierpliwości kochanie, cierpliwości

* ROSE *

Co ja mogę dodać to tych wszystkich tkliwych i słodkich wypowiedzi?
Ja powiem od siebie tylko to, że jestem wdzięczna. Codziennie dziękuje Harry'emu za to, że jest i chociaż trudno w to uwierzyć to dziękuje mu za to, że tego dnia założył się z Zaynem. Gdyby nie oni, możliwe, że dzisiaj leżałybyśmy z Emily na cmentarzu pod betonową płytą. Taka jest prawda. Ojciec nie znał litości, tego dnia po balu na prawdę bałam się, że to koniec. Na szczęście zjawili się oni i mimo tego, że później stało się to co się stało, to i tak nie ma to znaczenia. Liczy się to, że żyjemy i jesteśmy szczęśliwi - wszyscy razem.


* EMILY *

Przeszłość to twój największy wróg, a wspomnienia są darem, który z czasem zamienia się w przekleństwo.
Zgadzam się z tymi słowami i podpisuję pod nimi całą sobą. Pomimo szczęścia i radości, które teraz zapanowało w moim życiu to i tak co noc prześladują mnie koszmary przeszłości. Ojciec, ból, krew i cierpienie - to co noc widzę w moich snach. Na szczęście jest przy mnie Zayn, przy nim zapominam i udaje mi się żyć bez strachu, lecz czy kiedyś uwolnię się całkowicie od przeszłości? Tego nie wiem, to tylko moje największe marzenie.
Staram się o tym nie myśleć i skupić się na teraźniejszości, na mojej córce i narzeczonym. Na dwóch osobach, które kocham z całego serca. Cieszę się, że moja córka w przeciwieństwie do mnie wychowuje się w pełnej rodzinie,  w której nie brak miłości.

* HARRY *

Nawyki ze starego stylu życia na pewno pozostały we mnie i trudno jest je wyplenić, ale się staram.  Moje wnętrze i myśli są rozdarte, bo pewna część mnie tęskni za starym Harry'm, ale druga za to woli życie jakie prowadzę teraz. Sam nie wiem co o tym myśleć, brakuje mi tej wolności jaką miałem kiedyś, tej niezależności i imprez, ale nie mógł bym tego zmienić i tak po prostu po raz kolejny zniknąć. Widok płaczącej przeze mnie Rose zabiłby mnie i to jest to co sprowadza mnie znów na ziemię. Rose i Sam, osoby, które należą teraz do mojej rodziny i bez względu na wszystko muszę o nie dbać, opiekować się i kochać.

PRZECZYTAJ NOTKĘ PONIŻEJ:
................................................................................................................................................................
TADAM!!!!!!!!! I oto nasz EPILOG.
Kochani, mam nadzieję, że wam się podoba i nie jest zbyt przesłodzony. Dziękuje wam z całego serca za wszystko co zrobiliście, za każdy komentarz, a najbardziej chyba za komentarze pod poprzednim rozdziałem. Kiedy je czytałam to normalnie miałam łzy w oczach, tak, doprowadziliście mnie do płaczu. Bez was nie byłoby tego opowiadania DZIĘKUJE.
Wszystkich komentarzy jest 1170 - spełniliście moje marzenie :')
Na pewno chcecie wiedzieć, czy postanowiłam coś na temat 3 sezonu, otóż: TAK, ale możliwe, że pojawi się dopiero w przeszłym roku - dopadł mnie brak czasy, pomysł i weny na dalszy ciąg
Zapraszam w zamian za to na dwa inne moje opowiadania, z Harry'm w roli głównej:
http://opowiadanieoonedirection-harrystyles.blogspot.com/ oraz z Harry'm i Louise'em
zaklamana-historia-one-direction.blogspot.com
Jeszcze raz bardzo wam dziękuje, jesteście wspaniali


37 komentarzy:

 1. Matko... Po prostu brak mi słów. Naprawdę. Nie mam zielonego pojęcia co mam powiedzieć, po prostu mnie zatkało. Zwłaszcza z perspektywą Lou i El. Po prostu... Jejku, jak się cieszę! Dobrze, że potoczyło się tak, a nie inaczej.
  Naprawdę nie wiem co mam Ci napisać... Po prostu... Jestem w szoku? Dawno tutaj nie zaglądałam za co przepraszam :*
  Dziękuję za to świetne opowiadanie! :)
  Rozwijaj się dalej w pisaniu, bo szkoda marnować takiego talentu ;)
  Pozdrawiam serdecznie! :)
  Czekam na 3 część :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Popłakałam się, na prawdę sie popłakałam. To.. jest po prostu cudowne!! KOFAM!!!;***

  OdpowiedzUsuń
 3. Epilog cod miód i wiele wiecej określeń . Poplakalam sie . Ciesze sie ze oni zrozumieli bledy . Nie mogę nawet nic wiecej napisać bo brak mi slow . Po prostu KKOOCCHHAAM TWOJE OPOWIADANIE . I ciesze sie ze będzie 3 sezon . Do zobaczenia i dużo weny . 😘♥♥♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow świetny epilog kocham to opowiadanie, będę zaglądać czekając, czytam wszystkie twoje opowiadania mam nadzieje że będzie 3 sezon głosowałam a tak i czytałam od początku jestem pod wrażeniem naprawdę jeszcze raz kocham i chcę Ci podziękować za to opowiadanie bo dzięki nie mu mogłam się oderwać od rzeczywistości.

  OdpowiedzUsuń
 5. Genialny, cieszę się, ze tak się skończyło, happy endem <3. I naprawdę bardzo dziękuję za czas jaki poswieclas na pisanie tego bloga. Jest on naprawdę cudny i od razu widać ile wysiłku, czasu i trudu poswiecilas na jego napisanie. Jestem ci wdzięczna za ten czas, który spędziłam na czytaniu twojego niesamowitego bloga. Po prostu dziękuję <3 wierna czytelniczka Lena :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Super epilog ;)
  Czekam na kolejny sezon opowiadania :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Twój blog jest jednym z moich opowiadań !!!
  Świetnie piszesz, cudownie opisujesz uczucia bohaterów.
  Nic dodać nic ująć po prostu rewelacyjne.
  Nie które Twoje rozdziały są tak świetne że czytam je kilkanaście razy.
  Nie mogę doczekać się 3 sezonu opowiadania i będę tu codziennie zaglądać :)
  Czekam na 3 sezon !!!
  xx

  OdpowiedzUsuń
 8. Brak mi słów.. Genialny epilog! Bardzo fajnie że są odczucia wszystkich bohaterów. Takkkkk chcę 3 część!!!!!!!! Kochaam Cię!!!♥♥♥

  OdpowiedzUsuń
 9. Oj, jak słodko, wszystko się ułożyło, a myślałam, że chłopcy założą rodziny, ale zostaną przy starym życiu.
  A tu niespodzianka :D I bardzo dobrze, cudne zakończenie.
  Dziękuję ci, że to dla nas robiłaś i stworzyłaś to cudo. Zapewniam, że nie zmarnowałaś czasu, a dzięki tobie mogliśmy się trochę oderwać od życia. Jesteś wielka! <3
  Mam nadzieję, że pojawi się kolejna część, poczekamy ile będzie trzeba, bo warto. DZIEWCZYNO! MASZ TALENT! :D
  No to życzę ci weny dla dalszej twórczości :)
  ~Dorka

  OdpowiedzUsuń
 10. dziekuję Ci ! Za tego bloga i za to że go prowadziłaś i wytrwałaś do końca ! ;) na pewno będę czekać ! KOCHAM ! <3

  OdpowiedzUsuń
 11. cudowne opowiadanie :* szkoda, że to już koniec :(
  pozdrawiam - [aleksandra]

  OdpowiedzUsuń
 12. Napisałam ci już trochę pod poprzednim postem. Teraz mam do dodania tylko jedną rzecz. 3 CZEŚĆ TAK!!!! TAK!!!! TAK!!!!
  Jane <3

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie wierzę, ze to juz jest koniec ;_; I CRY

  OdpowiedzUsuń
 14. To jest piękne :D
  Będę tęsknić.

  OdpowiedzUsuń
 15. fajnie piszesz :)
  podoba mi się twoje opowiadanie
  życzę weny ;****
  zapraszam do mnie :)
  http://1d-she-diary-beautiful-butterfly.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. To opowiadanie jest super, czekam na sezon 3.

  OdpowiedzUsuń
 17. Piękny epilog:*
  Nie mogę się doczekać kolejnej części!!
  Życzę DUŻO weny <3

  OdpowiedzUsuń
 18. Oby nasz Stylesek nie wrócił do starych nawyków.
  Epilog CCCUUUDDDOOO !!!!!
  JESTEŚ ŚWIETNA CZYTAM TRZY BLOGI Z TEGO DWA SĄ TWOJE I SĄ ZAJEBISTE !!!!
  GDY BĘDZIESZ MIAŁA CZAS DODAWAJ NASTĘPNE !!!!!!!!!!!!!!
  ŚLĘ DUŻO WENY ZŁOTKO I CZEKAM NA TRZECI SEZON !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 19. Uwielbiam twoje opowiadanie <3 Nie mogę się doczekać 3 części :)

  OdpowiedzUsuń
 20. JAPIERDOLE CO TY ROBISZ ŻE KAŻDY ROZDZIAŁ TAK CI WYCHODZI ?
  KAŻDY ROZDZIAŁ JEST SUPER !!!!!!!!!!!!
  CZĘŚĆ 3 !!!! TAK JEST !!!
  KOCHANA POSTARAJ SIĘ JAK NAJSZYBCIEJ !!!!!!!!!!!!!!!!!
  KOCHAM TEGO BLOGA JAK I CIEBIE ŻE GO NAPISAŁAŚ !!!!!
  ŚWIETNIE WCZUWASZ SIĘ W ROLE BOHATERÓW I OPISUJESZ ICH UCZUCIA :)
  JESTEM POD WRAŻENIEM (POZYTYWNIE OCZYWIŚCI :) )
  MAM NADZIEJĘ ŻE HARRY`EMU NIE BĘDĄ PO GŁOWACH IMPREZY CHODZIŁY I ŻE SKUPI SIĘ NA ROSE ORAZ ŻE W ICH ZWIĄZKU BĘDZIE WIĘCEJ CZUŁOŚCI !!! <3 <3 <3 TO MOJA ULUBIONA RODZINKA
  ZGODZĘ SIĘ Z POPRZEDNIMI KOMENTARZAMI
  NIC DODAĆ NIC UJĄĆ TWOJE OPOWIADANIE JEST ZAJEBISTE !!!!!!!!!!!
  CZEKAM NA 3 SEZON I MIEJMY NADZIEJE ŻE WENY NIE ZABRAKNIE TYLKO PRZYBĘDZIE I ŻE 3 SEZON POJAWI SIĘ WCZEŚNIEJ (OCZYWIŚCIE W MIARĘ TWOICH MOŻLIWOŚCI :))
  CZEKAM I CZEKAM !!!!!!!!!!


  OdpowiedzUsuń
 21. love love love <3 kocham tego bloga szkod, że już koniec ale fajnie ze wszystko jest juz doobrze ,


  sorki za błędy i pozdrawiam <3

  OdpowiedzUsuń
 22. http://1d-she-diary-beautiful-butterfly.blogspot.com
  nowy rozdział ;)

  OdpowiedzUsuń
 23. HEJ. Nominowałam cię do Liebster Awards ;3. Więcej szczegółów na stronie http://opowiadanieoonedirection1dlove.blogspot.com/p/liebster-awards.html ;)

  OdpowiedzUsuń
 24. Czemu nie mogę wejść na twój blog o Harrym ale nie o Hemingwa. Tylko o tym drugim. Pisze mi że musisz mnie zaprosić do czytania tego bloga :((

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawiesiłam to opowiadanie, bo potrzebuję czasu na wymyślenie dalszej fabuły, a mam zastój z weną. Zablokowałam więc, bo wiem, że wiele osób chciałoby czytać dalej i pojawiałoby się dużo komentarzy kiedy następny itd, a ja wtedy czuję się pod presją i jest mi jeszcze ciężej pisać. Dlatego nie możesz wejść. Postaram się niedługo odblokować, przepraszam

   Usuń
 25. Cześć ;) Twój blog został wytypowany do "Coś do poczytania..." Więcej informacji tutaj: http://ihateyouharry.blogspot.com/p/blog-page_18.html
  Zapraszam również do Listy Polish Directioners: http://ihateyouharry.blogspot.com/p/spis-polish-directioners.html Niech wszyscy wiedzą, że jesteś Directionerką!! :* Pozdrawiam :3

  OdpowiedzUsuń
 26. Nowo założona recenzalnia "Kolorowe recenzje"! Zapraszam do zgłoszenia swojego bloga do naszej recenzalni. Poznasz recenzję swojego bloga i dowiesz się, co jest idealne, a co musisz jeszcze poprawić.
  Serdecznie zapraszam: http://kolorowe-recenzje.blogspot.com/
  Poszukuję kogoś do współpracy, na mojej podstronie i w aktualnościach znajduje się kontakt do mnie. Przyjmę każdego na okres próbny, a później zobaczymy co będzie dalej. :)

  OdpowiedzUsuń
 27. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 28. CUDOWNE! *.* Masz talent!

  http://never-say-goodbye-baby.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. Damdaradam.... Nominowałam Cię do Liebster Award. Zapraszam po pytanka do mnie.:)

  http://1d-she-diary-beautiful-butterfly.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 30. CUDO *o*
  -
  http://you-and-i-fanfiction.blogspot.com/
  -
  Pozdrawiam! Xx
  / Haz.

  OdpowiedzUsuń
 31. To takie koochane *-*
  Masz/macie talent ;*

  Loove Nika xx <33

  OdpowiedzUsuń
 32. świetny blog <3
  w wolnej chwili zapraszam do siebie http://wind-onedirection-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 33. jezu potrzebuje 3 sezon! :D + taka jedna uwaga czemu policja ich jakoś specjalnie? xD ale i tak to moje ulubione ff <33

  OdpowiedzUsuń

Muzyka