środa, 30 stycznia 2013

Bohaterowie

BOHATEROWIE


                                              EMILY CARTER ( 17 lat )

Miła, przyjacielska osoba - taka była kiedyś. Tragedia jaka wydarzyła się w jej rodzinie zmieniła ją w całkiem inną osobę. Teraz jest: chamska i opryskliwa.Jeśli znajdzie się odpowiednia osoba, pozna jej prawdziwą osobowość. Jaka jest naprawde wie tylko jej siostra. Nie lubi chłopaków, którzy się narzucają i myślą, że świat należy do nich. Kocha taniec i słodycze, jest bardzo wygimnastykowana. Nie ma przyjaciół, jej najbliższą osobą jest jej siostra.                                                ROSE CARTER ( 17 lat )
Jest całkowitym przeciwieństwem swojej siostry. Chociaż są rzeczy, które je łączą. Tak jak siostra kocha taniec, słodycze i jest bardzo wygimnastykowana. Tylko bardzo bliskie osoby wiedzą jaka jest naprawde. Pod maską chamskiej i nieprzystępnej dziewczyny kryje się miła, pomocna i szczera osoba. Nie boi się powiedzieć co myśli. Potrafi postawić na swoim kiedy tylko chce i nie jest ją łatwo złamać.

                                                   RYAN CARTER ( 42 lata)
Ojciec Emily i Rose. Kiedyś był bokserem, a teraz sam trenuje nowicjuszy. Skrywa pewną tajemnicę, o której wiedzą tylko jego córki. Jest bardzo surowy i wymagający. Nienawidzi kiedy ktoś się spóżnia.


  ZAYN MALIK ( 19 lat )

      Jeden z dwójki liderów najpopularniejszych chłopaków w szkole. Zawsze dostaje to co chce, jeśli nie po dobroci to siłą. Typowy bad boy. Zadufany w sobie. Nie każdy jednak wie, że pod maską twardziela kryje się całkowicie inny chłopak. Zawsze lubi dostawać to co najlepsze.


                                HARRY STYLES ( 19 lat )
                       
 Drugi lider elity w szkole. Chamski i pewny siebie.Każda dziewczyna marzy o tym, żeby na nią chociaż spojrzał. On to wykorzystuje. Tak jak jego przyjaciel, zawsze dostaje to co chce. Co do dziewczyn to wychodzi z założenia:
" One są głupie, że się dają, a ja to poprostu wykorzystuje i korzystam".


                                                    LOUIS TOMLINSON ( 19 lat )

Jeden z najpopularniejszych chłopaków w szkole. Każda dziewczyna chce się z nim umówić. Zazwyczaj dostaje to co chce, a jeśli nie to - masz przerąbane. On jak i jego koledzy ma pewien sekret o którym nikt nie wie.

                                          NIALL HORAN  ( 19 lat)

Nie jest taki sam jak jego koledzy z paczki. W odróżnieniu od nich, on potrafi szanować dziewczyne. W rzeczywistości jest słodkim i miłych chłopakiem. Nikt jednak o tym nie wie. Gra twardego i pewnego siebie chłopaka.
                         LIAM PAYNE ( 19 lat )
Podobnie jak Niall, nie jest taki sam jak pozostali przyjaciele. Jest najbardziej rozsądny z nich wszystkich. Za każdym razem próbuje ratować ich przed wpadnięciem w kłopoty. Jednak w jedną sprawe, on również jest wplątany i nie ma żadnego wyjścia. Udaje, że jest taki sam jak jego kumple.

............................................................................................................................
Oto mamy bohaterów! Jak wam się podobają? Jak myślicie jaki sekret skrywają chłopcy? I co wydarzyło się w rodzinie naszych bohaterek?
* Wiek chłopaków jest zmieniony na potrzeby opowiadania

3 komentarze:

  1. Kiedy nastepny rozdział ??

    OdpowiedzUsuń
  2. Zaczynam się bać. Te zdjęcia chłopaków i te ciemne tło, dają aurę tajemniczości. Czytając bohaterów, odtworzyłam sobie w łepetynie, taką melodyjkę idealnie pasującą do nastroju. Już lubie Rose.

    OdpowiedzUsuń

Muzyka