środa, 30 stycznia 2013

Prolog

Zmiany..... Jak ja nienawidze zmian. W moim życiu coraz częściej coś się zmienia. Może nie było by to takie złe gdyby się kogoś miało. Nie mam nikogo bliskiego oprócz siostry. Po raz trzeci zmieniamy szkołę. Ale może zaczne od początku:
 Nazywam się Emily Carter i pochodzę z Californi. Nie mam mamy, ponieważ zginęła w wypadku samochodowym. Moją jedyną bliską osobą i przyjaciółką jest moja siostra Rose. Ojca nienawidze. Dlaczego? Bo nigdy go nie interesowałyśmy. Zawsze ważniejsza była praca niż rodzina. Chociaż nie! Były momenty w których się nami interesował, ale było to przed śmiercią mamy. Po jej śmierci zmienił się nie do poznania. Nawet my - jego własne córki go nie poznajemy. Teraz czeka nas nowa szkoła i znając życie nowe problemy. Postanowiłyśmy z siostrą, że mamy dosyć przeprowadzek i zmian więc w tej szkole zaczniemy wszystko od nowa. Ale czy to się uda i co nas tutaj czeka? Tego nikt nie wie............................................................................................
Jak wam się podoba prolog? Wiem, że krótki, ale gdyby był dłuższy bym wam za dużo zdradziła. a więc co myślicie?

4 komentarze:

 1. Ciekawy :PP
  Kiedy dodasz pierwszy rozdział ??

  OdpowiedzUsuń
 2. Pierwszy rozdział dodam dopiero tak za tydzień, bo mam mało czasu a musze też pisać tamto opowiadanie

  OdpowiedzUsuń
 3. '' Audrey wcale nie cieszy się z powodu dwutygodniowego wyjazdu na Karaiby. Co za przyjemność spędzać ferie z mamą i tatą, przyjaciółmi rodziców oraz ich okropnym synem, którego nie znosi od lat? Rodzice jednak nie dają się przekonać, żeby pojechać bez niej. Wszystko wskazuje na to, że najbliższe dwa tygodnie będą najgorszymi w jej życiu. Martynika, tropikalna wyspa na Morzu Karaibskim okazuje się jednak prawdziwym rajem.
  A w raju nie może zabraknąć Adama.
  Tyle że ten ma na imię Harry.''
  Serdecznie zapraszam Cię na mojego bloga
  ( odrobina-nieba6.blogspot.com ) i zachęcam do przeczytania. Byłabym wdzięczna, gdybyś zamieściła tam swój komentarz, w którym oddałabyś swoją opinię oraz, jeżeli Ci się spodoba, dodała się do obserwatorów. Byłoby mi bardzo miło.
  Buziaki ! xoxo

  OdpowiedzUsuń

Muzyka