środa, 27 marca 2013

Zapraszam

Zapraszam was na moje nowe opowiadanie, które opisuje historie nastoletniej dziewczyny, która dowiaduje się, ze jej ojciec, który zmarł nie był jej biologicznym ojcem. Jej matka chce, żeby dziewczyna poznała swojego biologicznego ojca, który mieszka w Londynie, więc ją do niego wysyła. Okazuje się, że ma on już swoją rodzine - żone i trójkę dzieci, dwie córki i syna. Kiedy dziewczyna leci do ojca jej życie zaczyna się coraz bardziej komplikować. Wszystko ładnie pięknie, ale ją i jej "brata" połączy cudowne uczucie jakim jest miłość. Jest tylko jeden problem - oni są rodziną. Czy uda im się ukryć swój związek? Czy ich miłość to przetrwa? Czy będą na tyle silni by stawić czoło problemom już dorosłego życia? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w moim nowym opowiadaniu - Love doesn't choose. http://1d-foreverandalways.blogspot.com/
Zapraszam was serdecznie do czytania, jest to opowiadanie zastępcze do opowiadania o Zaynie i Perrie. Mam nadzieję, że wam się spodobało streszczenie i będziecie czytać. Mam nadzieję, że nie zdradziłam zbyt dużo szczegółów.
                                                                                                                  Zapraszam

6 komentarzy:

 1. A co z tym opowiadaniem ???

  OdpowiedzUsuń
 2. mam prośbe udostępnisz mi te opowiadanie prosze ;3

  OdpowiedzUsuń
 3. Jakby to nie byl problem, tak pozno, ale czy moglabys udostepnic mi tego bloga. Jestem bardzo ciekawa co do niego. Prosze. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy byś mogła udostępnić mi tego bloga? Zapowiada się ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Udostępnisz mi tego bloga? Proszę <3

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy mogłabyś udostępnić mi tego bloga? Proszę ;3

  OdpowiedzUsuń

Muzyka